2020 METAIS PENKTĄ KARTĄ BUS ORGANIZUOJAMOS LIETUVIŲ KALBOS DIENOS
2020-01-09

Ukmergės rajono savivaldybė prisideda prie Valstybinės lietuvių kalbos komisijos ir Valstybinės lietuvių kalbos inspekcijos iniciatyvos 2020 m. vasario 16 d.–kovo 11 d. surengti Lietuvių kalbos dienas  įmonėse, įstaigose, visuomeninėse  organizacijose.

Kviečiame bendradarbiauti ir surengti renginių, skirtų lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai, lietuvių kalbą ir kultūrą puoselėjusioms asmenybėms ir pan. Siūlytume organizuoti bendrų renginių su kitomis institucijomis, į juos kvieti buvusius mokyklų auklėtinius, kultūros ir meno žmones.  Siūlytume pirmenybę teikti Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtiems Mokyklų bendruomenių metams.

Svetainėje www.vlkk.lt bus skelbiamas Lietuvių kalbos dienų renginių planas, į kurį bus įtraukti ir mūsų rajone vyksiantys renginiai.

Kasmet į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos renginių planą įrašoma apie šimtas renginių, organizuojamų Ukmergės rajone. Mokyklose, bibliotekose vyksta  parodos, popietės, kalbos viktorinos,  raštingiausių mokinių rinkimai, rašinių konkursai, gimtosios kalbos savaitės, piešiami žodžiai ir auginami žodžių medžiai...

Tikimasi, kad ir šiemet Ukmergės įstaigos taip pat aktyviai atsilieps į  kvietimą prisidėti prie lietuvių kalbos prestižo didinimo, lietuvių kalbos mokymosi motyvacijos stiprinimo, lietuvių kalbos sklaidos Lietuvoje ir užsienyje skatinimo.

Kviečiame organizuoti ir dalyvauti Lietuvių kalbos dienų renginiuose!

 

Dalia Ivaškevičienė, Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra