Dėl naujos galimybės verslo plėtrai regione
2020-07-23

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kuria specializuotą Lietuvos maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogą. Tai - naujas projektas išskirtinai maisto produktų ir gėrimų gamintojams.

Eksporto skatinimas yra viena iš svarbiausių Agentūros funkcijų, todėl, reaguodami į pasaulinę situaciją dedame visas pastangas naujų priemonių kūrimui, siekiant padėti Lietuvos eksportuotojams lengviau užmegzti verslo kontaktus su užsienio partneriais ir atverti naujas eksporto rinkas.

Kuo šis projektas pasitarnaus regiono verslo plėtrai?

Specializuoto maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų katalogo išskirtinumas:

naujausia susisteminta informacija, kuri apima išskirtinai tik žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų gamintojų sektorius;už eksportą atsakingų įmonių atstovų kontaktai;nurodytos ne tik esamos įmonių eksporto rinkos, bet ir prioritetinės, kuriose įmonės siekia įsitvirtinti;kategorizuota informacija pagal gaminamą produkciją, eksportuojamą produkciją, gaminamą ekologišką produkciją, gaminamą Halal sertifikatą atitinkančią produkciją, gaminamą Kosher sertifikatą atitinkančią produkciją, turimus sertifikatus, kitus svarbius standartus.

Unifikavus gautą maisto produktų ir gėrimų gamintojų informaciją, eksportuotojų katalogas bus patalpintas www.litfood.lt platformoje. Eksportuotojų katalogas bus pateiktas Lietuvos ambasadoms užsienyje, socialiniams partneriams, bei kitiems už Lietuvos verslo plėtrą atsakingiems asmenis. Agentūra užtikrins efektyvią išorinę ir vidinę eksportuotojų katalogo komunikaciją bei sklaidą.

Įmonės, kurios jau eksportuoja savo produkciją arba nori pradėti eksportą į užsienio rinkas gali užpildyti anketą anglų kalba:PILDYTI ČIA

Anketą užpildyti prašome iki š. m. liepos 30 d.

Už duomenų priežiūrą, atnaujinimą bei teikimą susijusiems asmenims bus atsakinga Agentūra. Duomenų skelbimas ir katalogo administravimas – nemokamas.


Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra