Rugsėjo 15 d. 14.00 val. atsidaro Ukmergės baseinas
2020-09-09

Svarbi informacija Ukmergės sporto centro (USC) baseino ir pirčių erdvės lankytojams.

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, šiuo laikotarpiu taikysime griežtesnius higienos reikalavimus, kontroliuosime lankytojų srautus ir registruosime lankytojus.

SRAUTŲ VALDYMO TVARKA

  • Baseino ir pirčių erdvėje vienu metu gali būti iki 50 lankytojų. Siekiant išvengti būriavimosi, prieš atvykstant, rekomenduojame susisiekti su mūsų administratorėmis kontaktiniais telefono numeriais darbo dienomis +370 673 60093, savaitgaliais +370 685 32588, jos mielai informuos apie baseino ir pirčių erdvės užimtumą.
  • Jei vis gi atvyksite iš anksto nepasidomėję, esant dideliam baseino ir pirčių erdvės užimtumui, pasiūlysime kitą, Jums patogų laiką, apsilankymui.
  • Visose erdvėse lankytojų skaičius ribojamas, kiekvienoje iš jų bus pateiktos rekomendacijos. Persirengimo kambariuose vienu metu leidžiama būti iki 15 asmenų, pirtyse ir sūkurinėje vonioje gali būti 4 asmenys/šeima.
  •  Nesibūriuokite dušuose, bendroje baseino ir kitose erdvėse bei laikykitės rekomenduojamo, saugaus 2 metrų atstumo.

LANKYTOJŲ REGISTRACIJA

USC registruos baseino lankytojus surinkdami šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono ryšio numerį ar gyvenamosios vietos informaciją. Šie duomenys bus renkami tiesiogiai iš duomenų subjektų ir tvarkomi tik COVID-19 infekcijos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi 21 dieną nuo apsilankymo dienos ir po to iš karto sunaikinti. Epidemiologinės diagnostikos tikslais šie duomenys gali būti teikiami Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui.

BENDROJI TVARKA

  • Įleidžiami tik apsaugines veido kaukes ar skydus dėvintys lankytojai. Šios priemonės neprivalomos tik baseino ir pirčių erdvėje bei dušuose.
  • Atvykus prašysime dezinfekuoti rankas, taip pat užpildyti trumpą anketą susijusią su COVID-19.
  • Lankytojams privaloma avėti gumines šlepetes, turėti savo rankšluosčius, kuriuos teks pasitiesti ant poilsio ir pirčių gultų.
  • Visos patalpos ir paviršiai bus reguliariai valomi ir dezinfekuojami.

Tikimės Jūsų supratingumo ir tolerancijos. Situacija yra neeilinė, todėl tam tikri sprendimai priimami tik dėl Jūsų pačių saugumo.

 BENDRA INFORMACIJA

Baseino darbo laikas:

Pirmadieniais - 6.30-7.30 val.

Antradieniais - penktadieniais 6.30-7.30 val. ir 17.00-21.30 val.

Šeštadieniais - sekmadieniais 14.00-21.30 val.

Baseinas švenčių metu gali dirbti sutrumpintu grafiku apie tai informuosime interneto svetainėje www.sportocentras.ukmerge.lm.lt, registratūroje bei socialiniuose tinkluose.

USC administracija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra