Svarbi informacija norintiesiems gauti kūdikio kraitelį
2020-07-23
Ukmergės rajone jau ne vienus metus gyvuoja graži tradicija – kiekvienas naujagimis sulaukia savivaldybės dovanos – 100 eurų vertės kūdikio kraitelio su būtiniausiais daiktais, kurių prireikia pirmaisiais mažylio auginimo mėnesiais.

Nuo kovo mėnesio, Lietuvoje paskelbus karantiną ir įsigaliojus daugeliui apribojimų, naujagimių susilaukusiems ukmergiškiams kraiteliai įteikiami ne oficialios ceremonijos metu, kaip buvo įprasta, o Socialinės paramos skyriuje. Per šį laikotarpį jau išdalinti 73 kraiteliai.

Skyriaus darbuotojai su naujagimių tėveliais susisiekia telefonu ir jie informuojami, kaip ir kada gali atsiimti kūdikio kraitelį.

Primename, jog sąlygos savivaldybės dovanojam kūdikio kraiteliui gauti, yra šios: kūdikis turi būti gimęs šiais metrais, abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.


Daugiau informacijos: Ukmergės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė Aistė Naruševičiutė tel. 8-340 60341 el.p. aiste.naruseviciute@ukmerge.lt

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra