Daugiabučių namų renovacijos mastai Ukmergėje nelėtėja

Lietuvoje jau ne pirmus metus įgyvendinant daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą, renovacijos mastai nelėtėja.

Aplinkai draugiškos Vėlinės – mažiau yra geriau
   Artėja šventės, kurių metu rinksimės kapuose pagerbti anapilin išėjusių artimųjų. Gamtininkai atkreipia dėmesį, kad šių švenčių metu susidaro didžiuliai kiekiai atliekų ir ragina rinktis natūralias dekoracijas, jų nešti mažiau.
Skelbiame miesto autobusų tvarkaraščius Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis

Atkreipiame keleivių dėmesį, kad eismo sąlygos Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis prie kapinių esančiose gatvėse bus labai sudėtingos. Todėl dėl itin didelių automobilių spūsčių autobusai gali nukrypti nuo tvarkaraščių laiko!

Mieste – sergančiųjų išsėtine skleroze suolelis

Ukmergės išsėtinės sklerozės draugija „Mažoras“ nuo šiol miesto centre, Kauno gatvėje, turės savo vardinį suolelį. Ant vieno iš jų, esančių prie viešbučio „Big Stone“, praėjusią savaitę buvo pritvirtinta tai patvirtinanti lentelė, kurioje užrašyta: „Ne visiems atsistoti paprasta. Bet įmanoma. Išsėtinė sklerozė – liga, kurią galima stabdyti“. Ceremonijoje dalyvavo šios idėjos iniciatoriai, pagalbininkai ir svečiai.

Rasti artimųjų kapus padės skaitmeninė sistema

Prieš pat Visų Šventųjų dieną ir Vėlines Ukmergės rajono savivaldybės administracija nori atkreipti gyventojų dėmesį, jog rajone jau veikia kapinių skaitmeninimo sistema, padėsianti paprasčiau atrasti savo artimųjų kapus.

Išmesk mintį, kad miestas kuriamas iš apačios. Tu gali pakeisti savo miestą!
Gerumo estafetė: „Dovanodamas detektorių, dovanoji gyvybę“

Kaip manote, kokio rajono gyventojai labiausiai rūpinasi savo namų saugumu ir juose yra įsirengę daugiausia autonominių dūmų detektorių? Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, tai Kelmės (75 proc.), Jurbarko (74 proc.) ir Alytaus (72 proc.) rajonų gyventojai. Deja, savo namų sauga labiausiai nelinkę rūpintis Šalčininkų rajono, Alytaus ir Klaipėdos miestų gyventojai. Šiuos prietaisus, kurie gali išgelbėti gyvybę, čia turi tik apie 40 proc. būstų.

Laikinai stabdomas ugdymo procesas vaikų lopšelyje-darželyje "Saulutė"

Atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento siūlymą, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas spalio 27 dieną pasirašė įsakymą, kad nuo šiandien, spalio 28 dienos, Ukmergės vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ taikomas 14 dienų infekcijų plitimą ribojantis režimas (stabdomas ugdymo procesas).

Pristatė Ukmergės rajoną kaip galimybių kraštą potencialiems investuotojams

Praėjusią savaitę Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė būriui Lietuvoje reziduojančių užsienio šalių diplomatų, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovui Arnoldui Pranckevičiui ir kitiems įtakingiems svečiams pristatė Ukmergės rajoną kaip galimybių kraštą potencialiems investuotojams.

Ukmergiškiams Seime antrą kadenciją iš eilės atstovaus Juozas Varžgalys

Ukmergės rajono rinkėjams Lietuvos Respublikos Seime antrą kadenciją iš eilės atstovaus Juozas Varžgalys.

Daugiau naujienų