Kviečiame į vaikų vasaros užimtumo stovyklą Dainavoje
Ukmergėje paminėta liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena
„Tėvų linijoje“ budi daugiau psichologų ir ilgėja darbo laikas

Profesionalių psichologų konsultacijos telefonu „Tėvų linijoje“ nuo liepos pradžios teikiamos ir rytais – nuo 9 val. Nemokamai ir anonimiškai pasitarti su psichologu įvairiais vaikų auklėjimo klausimais galės daugiau nei iki šiol tėvų, įtėvių, globėjų bei senelių iš visos Lietuvos.

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai

Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

Pristatyti Pauliaus Galaunės grafikos darbai

Šiais metais minime Lietuvos dailės istoriko ir kritiko, grafiko, lietuvių profesionalios muziejininkystės pradininko, nusipelniusio meno veikėjo, daug dėmesio skyrusio tautodailės plėtrai Pauliaus Galaunės 130 metų jubiliejų. Paulius Galaunė kilęs iš Pageležių, Ukmergės rajone, apie kuriuos yra pasakęs: „Aš labai dažnai prisimenu Pageležius. Visgi vaikystės dienos, nepaisant skurdo, vargo, buvo pačios šviesiausios...“

Aptarnavimo laiko rezervavimo sistema Vilniaus regiono didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse

Apsilankymų laiką didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse norintiems planuotis Vilniaus regiono gyventojams siūloma naudotis aptarnavimo laiko rezervavimo sistema www.vaatc.lt/rezervacija.

Šiais metais Deltuvos mūšis buvo paminėtas kitaip
Ukmergės gydytojui - garbingas apdovanojimas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

Sveikiname su Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena!
Pagerbtas tremtį patyrusių ir joje žuvusiųjų atminimas

Šiandien Ukmergės rajone nusilenkta tremtį patyrusių ir joje žuvusiųjų atminimui. Kasmet rengiamas Lietuvos laisvės kovotojams skirtas paminėjimas prasidėjo prie partizanų kapų Dukstynos kapinėse. Čia pagerbtas prieš šešerius metus mirusio monsinjoro Alfonso Svarinsko atminimas, padėta gėlių bei uždegtos žvakutės prie jo kapo.

Daugiau naujienų