Naujiena

2023 m. Lapkričio 6 d.

Gyventojų apklausa dėl žaliųjų atliekų išvežimo Iš privačių valdų Ukmergės mieste

Informuojame, kad nuo 2024 metų balandžio mėnesio Ukmergės miesto seniūnija neorganizuos žaliųjų atliekų surinkimo apvažiavimo būdu iš miesto teritorijoje esančių privačių valdų.

Žaliosios atliekos – biologiškai skaidžios sodų, parkų ir kitų apželdintų teritorijų bei žemės ūkio naudmenų priežiūros ir tvarkymo atliekos. Tai – medžių ir krūmų genėjimo atliekos, žolė, pjuvenos, lapai, gėlės ar vaisių krituoliai.

Žaliųjų atliekų surinkimo paslaugą 2024 metais planuoja teikti UAB Ukmergės autobusų parkas“. Sudarius sutartį su šia įmone, atliekų turėtojams – kiekvienai privačiai valdai - bus suteiktas 0,24 m3 konteineris, o susikaupusios žaliosios atliekos bus surenkamos vieną kartą per mėnesį laikotarpiu nuo balandžio 1-osios iki spalio 31 dienos. 

Ši paslauga bus mokama, mokestis už vieną mėnesį sudarytų apie 8 Eur (jei būtų sudaryta ne mažiau kaip 100 sutarčių, sutarčių kiekiui didėjant, mėnesio mokesčio suma mažėtų).

Visų ukmergiškių, privačių valdų turėtojų, prašome sudalyvauti apklausoje, kurios tikslas – preliminariai sužinoti, kiek būtų norinčiųjų pasinaudoti šia mokama žaliųjų atliekų išvežimo paslauga ir sudaryti su UAB Ukmergės autobusų parkas“ sutartį.

Apklausa - https://forms.gle/XJN42LNDsyPDjFiE9