Naujiena

2022 m. Birželio 9 d.

Dviem savaitėmis nusikelia Vilniaus gatvės dalies kapitalinio remonto darbai

Birželio 1-ąją skelbėme, kad nuo birželio 15 dienos startuos Vilniaus gatvės dalies (nuo sankirtos su Vytauto g. iki tilto per Šventąją) kapitalinio remonto I-ojo etapo darbai ir dėl to vieną mėnesį bus draudžiamas transporto priemonių eismas minėtoje Vilniaus g. atkarpoje ir pagrindiniu miesto tiltu.
Darbų rangovas UAB „Fegda“ pranešė, jog dėl užsitęsusių archeologinių tyrimų birželio 15-ąją planuota darbų pradžia NUKELIAMA Į ŠIO MĖNESIO PASKUTINĘ SAVAITĘ, T. Y. BIRŽELIO 27-30 D.
Informuojame, jog archeologiniai tyrimai yra būtini prieš mechanizuoto žemės kasimo darbus.
Taigi, Vilniaus gatvės atkarpoje nuo sankirtos su Vytauto g. iki tilto per Šventąją bei pačiu tiltu transporto eismas dar nebus uždraustas daugiau nei dvi savaites.
Dar kartą primename, kad minėtose vietose uždraudus transporto priemonių eismą, iš Užupio į miesto centrą ir iš miesto centro į Užupį visos transporto priemonės bus nukreipiamos apylanka – magistraliniu keliu A2 Vilnius-Panevėžys.
Apylanka važiuos ir miesto viešasis transportas - autobusai, taksi. UAB "Ukmergės autobusų parkas" pakoreguos po miestą kursuojančių autobusų grafiką ir jį paskelbs vėliau.
Pėstieji ir dviratininkai galės judėti tiek tiltu, tiek tvarkoma Vilniaus g. dalimi.
Darbų užsakovas - Lietuvos automobilių kelių direkcija. 
Atsiprašome už laikinus eismo ribojimus ir nepatogumus. Vairuotojų prašome laikytis Kelių eismo taisyklių.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija