Naujiena

Apdovanotosios specialistės
2024 m. Vasario 12 d.

Dviems ukmergiškėms – „Metų specialistas 2023“ apdovanojimai

Vasario 8 dieną Panemunės pilyje įvyko iškilmingi „Metų specialistas 2023“ apdovanojimai, kaip ir kasmet, skirti išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės.

Šiemet net du „Metų specialisto“ apdovanojimai atiteko Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) specialistėms – Audrutei Bertašienei ir Vidai Talutienei. Visiems apdovanotiesiems specialistams įteiktos padėkos kartu su obuolio statulėle.

A.Bertašienė Ukmergės VSB dirbu dvylika metų, o V. Talutienė nuo 2011 metų.

Graži ir prasminga Metų specialisto apdovanojimų tradicija SVSBA puoselėjama jau nuo 2016 metų, o specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose. Kasmet nominacijai gauti potencialius kandidatus gali siūlyti Visuomenės sveikatos biurų vadovai, čia dirbantys specialistai, taip pat ir asociacijos tarybos nariai. Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus. „Atkaklumas, neišblėstanti motyvacija, noras kiekvieną dieną tapti geresniam bei nuoseklus tikslo siekimas.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija.

Ukmergės visuomenės sveikatos biuro informacija ir nuotraukos