Savaitgalį Ukmergės miesto stadione (Gruodžio g. 17-osios g. 52) vyko specializuota vokiečių aviganių veislės šunų paroda.
Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė pasveikino renginio dalyvius pasiekus puikių rezultatų, padėkojo parodos organizatoriams už puikiai suorganizuotą renginį ir pasidžiaugė, kad jau daugiau nei 25 metus dukart metuose šias parodas rengiantis Lietuvos vokiečių aviganių savininkų klubas (LVASK ) savo renginiui pasirinko Ukmergę.
Parodoje dalyvavo apie 150 vokiečių aviganių ir virš 200 juos lydinčių, veisiančių bei vertinančių žmonių.
Žiūrovai galėjo susipažinti su žymiausiais Lietuvos, Lenkijos, Estijos, Latvijos, Slovakijos ir kitų šalių vokiečių aviganių veislynais bei jų atstovais, taip pat su šios veislės šunų augintojais, mylėtojais ir entuziastais.
Surengti parodą Ukmergės mieste pasiūlė klubo nariai ukmergiškiai, taip kviesdami prisijungti prie šiais metais savo 690-ąjį jubiliejinį gimtadienį švenčiančios Ukmergės renginių, o Ukmergės miesto geografinė padėtis puikiai tiko tokiam renginiui. Tikimasi, kad tokios parodos Ukmergėje bus organizuojama ir toliau.
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
Parodos dalyvių nuotraukos

