Naujiena

2023 m. Rugpjūčio 25 d.

Įvyko Ukmergės kraštą pristatančio filmo premjera

Šiandien (rugpjūčio 26 d.) gastro festivalio „Vasara buvo vakar...“ metu įvyko filmo „UKMERGĖ. Kraštą pristatantis filmas“ premjera, į kurią susirinko ir filmą stebėjo ne tik ukmergiškiai ir miesto svečiai, bet ir jame nusifilmavę kraštiečiai.

„Jis trumpas – vos daugiau nei 3 minučių trukmės, tačiau jame sutilpo per 3 mėnesius profesionaliai nufilmuoti žalio ir jaukaus Ukmergės krašto vaizdai, jo nuoširdūs žmonės, gatvės bei pastatai, tradicijos ir istorija.

Filmo kūrėjai atkreipė dėmesį į tai, prie ko esame tiesiog pripratę ir dažnai nebepastebime, nebevertiname.

Nuoširdžiai dėkoju prie šio Ukmergės kraštą pristatančio kūrinio dirbusiai didelei žmonių komandai, o ypač didelį „ačiū“ tariu jame nusifilmavusiems ukmergiškiams.

Tikiuosi, kad po šios dienos premjeros kompiuterių ir mobiliųjų telefonų ekranus pasieksiantis filmas patiks visiems jį žiūrėsiantiems“, - į susirinkusiuosius kreipėsi Ukmergės rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis. 

Po filmo transliacijos jis dar kartą padėkojo jame nusifilmavusiems ukmergiškiams ir įteikė jiems atminimo dovanas.

Primename, kad Ukmergės rajono savivaldybės užsakymu reklamos agentūra „Marios Agency“ ir audiovizualinės komunikacijos agentūra „Wide Wings“ reprezentuojantį filmą apie Ukmergę ir jos žmones sukūrė Ukmergės 690-ojo jubiliejaus proga.

Kviečiame pamatyti ir įvertinti! 

Vyginto Skaraičio ir Dainiaus Vyto nuotraukos