Naujiena

Vilniaus g. skveras
2023 m. Vasario 1 d.

Lankytojams pagaliau atvertas Vilniaus gatvės skveras

2018-ųjų rudenį pradėtas tvarkyti Pivonijos mikrorajone esantis Vilniaus gatvės skveras (Vilniaus g. 90 C), kuriame nuo 1988 metų stovi žalvarinė Vilimo Ketvirčio skulptūra „Vilkmergė“, pagaliau atvertas lankytojams. Po ilgai besitęsiančių darbų nuimtos objektą juosusios tvoros ir gyventojai gali laisvai judėti skvero teritorija.

Buvo pagaminti ir į aikštės granitą integruoti 11-os Ukmergės rajono seniūnijų herbai, atstatyta asfalto danga, įrengti gabionai. Belieka sulaukti pavasario ir tinkamų oro sąlygų, kuomet bus sumontuoti šviestuvai, sustatytos šiukšliadėžės, atlikti apželdinimo darbai.

Primename, kad įgyvendinant projektą kilo daug problemų su rangovais. Sutartis su pirmuoju Vilniaus gatvės skvero projekto rangovu - UAB „Revestus“ buvo nutraukta dėl šios įmonės bankroto. UAB „Revestus“ nesilaikė nustatytų terminų, per dvejus metus atliko tik dalį techniniame projekte numatytų darbų

Su antruoju rangovu - UAB „CoReal“ - darbai taip pat nevyko sklandžiai. 2022 metų liepos mėnesį rangovas pranešė, kad darbų nesugebės baigti dėl sudėtingos įmonės finansinės situacijos.

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
Dainiaus Vyto nuotraukos


Galerija