Naujiena

2023 m. Sausio 17 d.

Kviečiame siūlyti savo idėjas!

Ukmergės rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus teikti idėjas dėl Ukmergės rajono savivaldybės viešųjų erdvių, įvairių laisvalaikio ar infrastruktūros elementų sukūrimo ir įgyvendinimo, kad mūsų savivaldybė taptų jaukesnė, gražesnė ir patrauklesnė tiek mums – Ukmergės rajono savivaldybės gyventojams, tiek mūsų svečiams.

Idėjas, vadovaujantis Ukmergės rajono savivaldybės bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai kurti ir plėsti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašu (galite rasti čia (.docx), galite teikti iki š.m. vasario 17 d.

Užpildykite Projekto idėjos pasiūlymo formą (galite rasti čia (.docx) ir pasirašytą atsiųskite mums el. paštu: [email protected], atneškite į Ukmergės rajono savivaldybės administraciją adresu: Kęstučio a. 3, Ukmergė, arba pateikite per elektroninius valdžios vartus: https://www.epaslaugos.lt/portal/business/fundingPropositions?searchId=e9fa5982-b465-495e-ba39-3ea573746c57.

Būtinieji reikalavimai projekto idėjos pasiūlymui:

  • prie projekto idėjos pasiūlymo turi būti pateiktas 15 Ukmergės rajono savivaldybės gyventojų (ne jaunesnių nei 16 metų) pritarimas projekto idėjai (forma pridedama);

  • projektas turi būti įgyvendinamas Ukmergės rajono savivaldybėje, valstybės ar savivaldybės valdomoje bendrojo naudojimo žemėje;

  • tai turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių/kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą), nekomercinis, gyvenamosios aplinkos gerinimo projektas.

Prie pasiūlymo taip pat pateikite patvirtinančius duomenis, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų Ukmergės rajono savivaldybės gyventojas.

Projektų idėjų pasiūlymus vertins konsultacinė darbo grupė. Atrinktos iniciatyvos bus paskelbtos viešai ir mūsų rajono gyventojai galės balsuoti už labiausiai patinkančią iniciatyvą. Daugiausiai balsų gavusias iniciatyvas įgyvendins savivaldybės administracija. 2023 metams šiam tikslui yra numatyta 40 tūkst. eurų.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Strateginio planavimo, investicijų ir verslo plėtros skyrių, tel. 8 618 03671, el.p. [email protected].

Bendruomenės iniciatyvos: https://www.ukmerge.lt/bendruomenes-inciatyvos/