Naujiena

2022 m. Lapkričio 9 d.

Suremontuotoje Žiedo gatvėje atsiras daugiau patogumų gyventojams

Informuojame, kad lapkričio 9 d. Ukmergės mieste startuoja Žiedo gatvės (atkarpos tarp naujai įrengtų  žiedinių sankryžų Kauno ir Deltuvos gatvėse) perorganizavimo rangos darbai.

Rangovas - UAB  „Doresta“ šioje 395 metrų gatvės atkarpoje vietoj esamų keturių eismo juostų paliks tik dvi, su daugiabučiais namais besiribojančioje gatvės dalyje, nekeičiant gatvės konstrukcijos ir pagrindų, įrengs automobilių stovėjimo vietas, o gatvės žaliojoje zonoje atsiras dviračių takai, kurie bus sujungti su abiejose minėtose žiedinėse sankryžose suprojektuotais dviračių takais.

Įmonė darbus planuoja pabaigti iki šių metų gruodžio 31 dienos. Remonto metu transporto eismas Žiedo gatvėje nebus uždarytas, tik Pramonės mikrorajono gyventojams teks savo automobilius statyti kitoje vietoje, nei buvo įpratę.

Projektas vykdomas siekiant Žiedo gatvėje įrengti tvarkingas automobilių stovėjimo vietas ir užtikrinti tvarkingą eismo organizavimą bei eismo saugumą. Šalia šios gatvės yra prekybos centras (PC) „Maxima“ ir daugiabučiai gyvenamieji namai. Iki šiol tiek gyventojai, tiek į PC atvykę pirkėjai savo automobilius nuolat statydavo iš abiejų Žiedo gatvės pusių ir pirmose eismo juostose - palikdavo nesaugiai, važiuojamojoje dalyje, kai kurie dažnai užstatydavo net sankryžas. Taigi, transporto eismas čia realiai vyko tik dviejose eismo juostose, tad poreikio turėti šioje gatvėje keturias eismo juostas kaip ir neliko. Beje, naujai įrengtose žiedinėse sankryžose Kauno ir Deltuvos gatvėse Žiedo gatvei yra skirtos tik dvi eismo juostos.

 Projekto užsakovas - Ukmergės rajono savivaldybė. Projekto vertė - 136 385 Eur.

 Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

Ukmergės rajono savivaldybės administracija