Naujiena

UAB Ukmergės butų ūkis technikos atnaujinimas
2021 m. Gegužės 4 d.

UAB "Ukmergės butų ūkis" technikos atnaujinimas

Penktadienį, 2021 04 30, uždaroje akcinėje bendrovėje Ukmergės butų ūkis lankėsi Ukmergės savivaldybės rajono vadovai, Ūkio komiteto nariai, gyventojų atstovai. Kartu buvo apžiūrėta praeitų metų pabaigoje ir jau šiemet įsigyta technika, kurios pagalba kokybiškiau ir greičiau bus pasirūpinta nepriekaištinga miesto aplinka.

            Pernai gruodžio mėnesį iš Telšių įmonės UAB Ukmergės butų ūkis  nupirko ne naują, bet patikimą vakuuminę šlavimo mašiną HAKO CITY Master 2000.  Ja puikiausiai galima šluoti šaligatvius, gatves, aikštes, kitas teritorijas, siurbti sąšlavas, lapus. Dulkėtumui mažinti labai pravers ir mašinoje sumontuota vandens drėkinimo sistema.

          Šiais metais iš UAB Horo mechanika nupirktas naujas traktorius LS Mtron XR50 su traktorine puspriekabe HM 1-4,5 bei  lapų siurbliu – smulkintuvu WM188T.  Šią žiemą, iškritus gausesniam sniegui, teko pripažinti, kad bendrovės traktoriukas KIOTI per mažas ir nepajėgus visiems darbams atlikti. Be to didėja tvarkomų teritorijų plotai ir traktorius su prikabinamu inventoriumi pagelbės kituose aplinkos priežiūros darbuose. Traktorius naujas, komfortiška kabina, universaliais ratais, kurie negadina žaliosios vejos. Šios įrangos pagalba daug  sparčiau bus tvarkomos medžių lapų sankaupos rudenį - lapų siurblys siurbia, susmulkina lapus, supučia į puspriekabę.         

                           Iš UAB Stokker įsigytas paskutinis šių metų pirkinys – frontalinė savaeigė vejapjovė KUBOTA F3090. Naši ir ekonomiška vejapjovė yra puikios komplektacijos (komfortiška kabina, siurbimo rankovė, surinkimo bunkeris). Šia mašina galima darbuotis kalvotoje vietovėje, vienu metu pjauti veją ir surinkti bei susmulkinti lapus.

          Naują techniką UAB Ukmergės butų ūkis įsigijo išsimokėtinai. Už ją bus atsiskaityta per 1,5 metų. Pardavėjus pavyko įtikinti bendrovės mokumu ir įsipareigojimų vykdymu.

UAB Ukmergės butų ūkis darbuotojai džiaugiasi naujais pirkiniais.

Ukmergės miestui atėjo laikas kokybiškai aplinkos priežiūrai. Bendrovė pasiruošusi teikti kokybiškas paslaugas, gali vykdyti didesnės apimties priežiūros darbus mieste, o taip pat teikti paslaugas įmonėms, įstaigoms, organizacijoms, bendrovėms.

UAB „Ukmergės butų ūkis“ informacija


Galerija