Naujiena

Renginio akimirkos
2023 m. Lapkričio 18 d.

Ukmergės sporto centras paminėjo savo veiklos 70-metį

Ukmergės sporto centras šiemet mini savo veiklos 70-metį. Ta proga lapkričio 17 dieną Ukmergės restorane „Vilkmergė“ buvo surengtas gražus paminėjimas.

Į renginį susirinkusius buvusius ir esamus Sporto centro vadovus, darbuotojus, trenerius sveikino svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Varžgalys, Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis, administracijos direktorė Inga Pračkailė, Tarybos narė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Indrė Kižienė ir kt.

„Per tuos 70 veiklos metų pelnytai užsitarnavote kompetentingos ir profesionalios komandos vardą bei pagarbą. Galiu drąsiai sakyti, kad visų jūsų dėka Ukmergė yra sportininkų kalvė.

Ačiū visiems Sporto centro treneriams, kurie myli savo darbą, vaikus ir sportą, dirba neskaičiuodami valandų, švenčių ir savaitgalių. Džiaugiuosi, kad jūs sugebate jaunimą laisvalaikiu atitraukti nuo kompiuterių ir mobiliųjų telefonų, jog jie sportuoja, siekia sportinių aukštumų bei reikšmingų pergalių ir jiems dažnai pavyksta.

Esu dėkingas buvusiems bei esamiems Sporto centro vadovams. Manau, kad tikrai nepastebimai prabėgo tie dešimtmečiai darbingų metų nuoširdžiai bendraujant ir bendradarbiaujant su kolektyvu – džiaugiantis rezultatais, sprendžiant problemas, įgyvendinant idėjas.

Linkiu visiems siekti tik aukščiausių tikslų, aukščiausių rezultatų. Ir telydi jus didžiausia sėkmė!“ – su jubiliejine sukaktimi Sporto centro kolektyvą pasveikino meras D. Varnas.

Savivaldybė Sporto centrui 70-mečio proga skyrė 1000 Eur. Tai patvirtinantį „čekį“ meras D. Varnas kartu su administracijos direktore I. Pračkaile įteikė Sporto centro vadovui Vitalijui Martikoniui.

Ukmergės sporto centro 70-mečio proga už ilgametį ir atsakingą darbą Savivaldybės mero  padėkos  įteiktos dviem Ukmergės sporto centro darbuotojams: direktoriaus pavaduotojai ugdymui Miglei Ivanauskienei ūkvedžiui Alfonsui Pakulniui.

Renginio dalyviams buvo parodytas vaizdo įrašas, kurį Sporto centro 70-mečiui sukūrė jo darbuotojai ir auklėtiniai, vyko protmūšis ir kiti žaidimai.

Su Sporto centro istorija galima susipažinti: https://www.sportasukmerge.lt/apie-mus

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja

Dainiaus Vyto nuotraukos


Galerija