Naujiena

Gimtadienio akimirka
2023 m. Sausio 27 d.

Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“ paminėjo 40-ąjį veiklos jubiliejų

Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“ pasitiko solidų veiklos jubiliejų – mažieji ukmergiškiai šioje švietimo įstaigoje ugdomi jau 40 metų. Jubiliejaus proga gausią „Nykštuko“ bendruomenę šiandien, sausio 27-ąją, vykusios kulminacinės Gimtadienio šventės metu, pasveikino ir Ukmergės rajono savivaldybės atstovai: meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Bakučionienė.

„Džiaugiuosi, kad šis darželis turi savo veidą, charakterį ir kryptį – čia propaguojamas sveikas gyvenimo būdas, o tėveliai čia noriai atveda ugdyti savo vaikus. Noriu palinkėti labai tvirtos ir šeimyniškos bendruomenės, kad tiek vaikams, tiek darbuotojams čia būtų tarsi antri namai“, - sveikindamas įstaigos bendruomenę sakė meras R. Janickas.

Savivaldybės atstovai į „Nykštuko“ gimtadienį atvyko ne tuščiomis – įteikė vaikams du didelius krepšius obuolių ir spalvinimo priemonių, visai bendruomenei – laikrodį bei 800 eurų vertės čekį STEAM (angl. science, technology, engineering, arts, maths) ugdymui darželyje – atradimams, eksperimentams ir tyrinėjimams.

„Džiaugiuosi, jog kuriame ir dirbame kartu. Noriu palinkėti, kad kiekvienas rytas esantiems ČIA, būtų kaip spalvingas svajonių ir prasmingų darbų tęsinys. Linkiu, kad vaikai, kurie svajojo šitame darželyje, taptų asmenybėmis, o mokytojoms, kurios  padėjo įgyvendinti tas svajones - daugybės kūrybinių idėjų ir sėkmės“, - „Nykštuko" bendruomenę sveikino šios įstaigos vadovė Rita Motiejūnienė

Spalvinga Gimtadienio šventė ugdymo įstaigoje tęsėsi visą savaitę! Kasdien vaikai ir visa darželio bendruomenė puošėsi tam tikros spalvos drabužiais ar atributais - Pirmadienį buvo „mėlyna diena“.

Antradienį, pasipuošę raudonai, vaikai gaminosi gimtadienio kepurėles ir šventinius kaklaraiščius, ruošė sveikinimo atviruką „Nykštukui“, žaidė šventinį futbolą.  

„Žalią dieną“, trečiadienį, nykštukiečius lankė buvę lopšelio-darželio auklėtiniai, kurie organizavo įvairias veiklas ir žaidimus darželio vaikams.

Ketvirtadienį, pasipuošę geltonai, vaikučiai, kino salėje mėgavosi animacinių filmų seansais, o koks gi kinas be spragėsių?! Veikė veidukų piešimo erdvė, tatuiruočių studija, vaikai linksminosi šokinėdami ant batuto.

Penktadienį į kulminacinę Gimtadienio šventę susirinkusiuosius savo nuotaikinga muzikine programa linksmino pašėlusioji ir nerūpestingoji Pepė Ilgakojinė.

Chrisija Kvietkauskienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 Nuotraukos Dainiaus Vyto


Galerija