Naujiena

Renginio Prezidentūroje akimirkos
2026 m. birželio 1 d.

Ukmergiškė Stasė Čirbienė - tarp valstybės pagerbtų mamų

Gegužės 29 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais apdovanojo 60 mamų, tėčių ir globėjų iš visos Lietuvos.

Tarp šių iškilių žmonių – ir ukmergiškė Stasė Čirbienė iš Vidiškių seniūnijos Šventupės kaimo. Penkis vaikus užauginusi moteris įvertinta už savo atsidavimą motinystei, rūpestį, atsakomybę ir gyvenimo pavyzdį, įkvepiantį bendruomenę.

Valstybės vadovas pabrėžė, kad mamos, tėčiai ir globėjai pagerbiami neatsitiktinai – jų meilė, pasiaukojimas ir kasdienis darbas kuria stiprią visuomenę ir valstybės ateitį.

„Skirtingai išreiškiama, bet ta pati tėviška ir motiniška meilė, pagarbos kupini tėvų santykiai yra stiprybės šaltinis ne tik Jūsų vaikams, Jūsų šeimoms, bendruomenėms, bet ir visai valstybei. Jūsų atsakingai prisiimtas pašaukimas perduoti gyvybę, globoti ir ugdyti vaikus kuria Lietuvos ateitį“, – sakė Prezidentas.

Pasak šalies vadovo, tėvų atsidavimas, darbštumas ir besąlygiška meilė tampa tvirtu pagrindu vaikams, kurie, užaugę ir pasirinkę įvairius gyvenimo kelius, kuria valstybės gerovę bei perduoda vertybes ateities kartoms.

Prezidentas visiems apdovanotiesiems linkėjo, kad juos kasdien lydėtų vaikų meilė, pagarba ir dėkingumas.

Daugiau apie S. Čirbienę skaitykite: 

https://www.gzeme.lt/2026/05/03/gyvenimas-su-meile-seimai-kurybai-poezijai-ir-muzikai/

https://www.ukzinios.lt/visada-norejau-dideles-seimos/

Prezidentūros/R. Dačkaus nuotr.


Galerija