Naujiena

Parodos akimirka
2023 m. Sausio 27 d.

Ukmergiškiai parodoje „Adventur 2023“ pristato miesto 690 jubiliejinius metus

Ukmergė 690-ąjį miesto jubiliejų pradeda švęsti jau dabar - šiandien, sausio 27-ąją prasidėjus 10-ajai jubiliejinei turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodai „Adventur 2023“, rokenroluojantis Ukmergės stendas pasitinka spalvomis, kvapais, renginių programa ir 100 kilogramų sveriančiu jaučiu!

Sunkiasvoris raudonas jautis - mūsų miesto herbo simbolis - iš Ukmergės miesto-partnerio Korostenio (Ukraina) į Ukmergę atkeliavo dar vasarą. Dovanodami tokią dovaną ukrainiečiai padėkojo Ukmergės rajono savivaldybei ir visiems rajono žmonėms už paramą ir pagalbą Ukrainai.

Ukmergės 690 miesto jubiliejiniais metais mieste netrūks tradicinių ir netradicinių renginių, parodų ir festivalių. Vyks ne tik tradicinis Tarptautinis perkusinės muzikos festivalis, bet ir  baltiškos kultūros festivalis „Kilkim žaibu“ bei pirmą kartą bus parodytas vienas iš festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ spektaklių, džiugins grupių „BA“ bei „Daddy was a Milkman“ pasirodymai bei ištisus metus vyksiantys roko koncertai senamiestyje ir dar daug kitų renginių.

Parodos metu Ukmergės rajono savivaldybės administracijos ir Ukmergės kraštotyros muziejaus atstovai pristato ir Ukmergės rajono turizmo potencialą: Ukmergės dvarų žiedą, interaktyvius maršrutus ir parodas.

Ukmergiškių stendą rasite 3-oje salėje „Pažink Lietuvą“.

„Adventur“ paroda - vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. 2023 metų tema – švęskime kelionę, tai laisvė švęsti gyvenimą ir leistis į ilgai lauktas keliones, nebeatidėliojant jų ateičiai. Parodos dalyviai kviečia dalintis kelionių patirtimis, žinia apie naujus keliavimo būdus ir formas, iškiliausias Lietuvos bei pasaulio vietoves.

Paroda vyks visą savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Ateikite, pamatykite, patirkite!

Chrisija Kvietkauskienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotraukos


Galerija