„Kelias į L.A.“ – sporto, muzikos ir įkvėpimo fiesta Ukmergėje
Rugsėjo 20-ąją Ukmergės wake parkas taps vieta, kurioje tilps viskas, ko reikia nepamirštamam rudens startui: sportas, muzika, įkvepiančios istorijos ir, žinoma, geros emocijos. Čia prasidės naujas sporto ir edukacijos ciklas „Kelias į L.A.“ – renginys tiems, kurie mėgsta judesį, ieško įkvėpimo ir nebijo naujų iššūkių.
Ar gali į vieną dieną sutilpti sportas, muzika, įkvepiančios istorijos, adrenalinas ir dar šiek tiek šokių? Gali – jei rugsėjo 20-ąją atvyksite į Ukmergės wake parką.
„Projektas Kelias į L.A. – tai Ukmergės rajono iniciatyva, skatinanti socialinį įsitraukimą, fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną, populiarinant Olimpines ir Parolimpines sporto šakas. Taip pat turėsime edukacinius užsiėmimus apie sveiką gyvenseną, ekologiją ir lygių galimybių svarbą bei audiovizualinių kūrinių kūrimą,“ – sako projekto organizatorė Austė Bagdonavičiūtė.
Nuo pat vidurdienio lauks aktyvios pramogos, prizai ir breiko šokėjų pasirodymai. Klausysitės Gretos Valauskaitės paskaitos apie drąsą, sveikatą, tikėjimą savimi ir ribų peržengimą. Išgirsite Junetos Krylovaitės istoriją apie tai, kaip ji perplaukė Lamanšo sąsiaurį.
Taip pat sužinosite, ką reiškia tapti paralimpinio sporto dalimi, ir suprasite – žmogaus galimybės yra daug didesnės, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Be to, kartu su Raimeda Bučinskyte suprasite, kaip atrodo paralimpinis šaudymas, ir galėsite patys išbandyti šią sporto šaką.
Adrenalino dozę garantuos vandenlenčių šou – juk ne kasdien išvysite, kaip Arnas Vaitkus ir Dainius Žemgulis raižo bangas taip, lyg jos būtų jų kasdienė žaidimų aikštelė. O jei norėsite ne tik stebėti, bet ir patys pasijusti bangų valdovais – laukia praktinė pamoka ant lentos.
Kai saulė pradės leistis, scenoje pasirodys Jurijus Veklenko – su gyva muzika, šypsenomis ir energija. Nuotaiką kurs ir vedėjas Haris Zenkovas. O po to šokių aikštelę užkurs DJ – jis gros iki pat vidurnakčio.
„Projektas įtrauks įvairias socialines grupes, ypatingą dėmesį skiriant vaikams, jaunimui ir socialiai pažeidžiamiems asmenims. Planuojama sustiprinti jaunimo organizacijų bendradarbiavimą bei išsaugoti ir populiarinti Ukmergės sporto tradicijas. Rezultatus įamžins 3 trumpametražiai filmai ir TV laida, skleidžianti bendruomenės aktyvumo ir įtraukties žinią tiek regione, tiek už jo ribų. Kitas projekto ciklo renginys numatomas pavasarį,“ – priduria A. Bagdonavičiūtė.
Įėjimas į renginį – visiškai nemokamas. Tad belieka pasižymėti datą ir susitikti Ukmergėje, kur lauks gera muzika, įkvepiančios istorijos bei patirtys, kurių dar ilgai nepamiršite.
Renginį organizuoja Ukmergės wake parkas ir asociacija „MES MŪSŲ“.
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.
Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.
Reklaminiai slapukai
Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.