„Nė vienas nėra pamirštas“ ir vėl kviečia į nuotolinę paskaitą!
Šįkart sužinosi apie bevielį „Wi-Fi“ ryšį. Kodėl jis reikalingas kaip oras? Be jo neapsieiname nei namuose, nei darbe ar oro uostuose.
Nors „Wi-Fi“ drąsiai galime vadinti savo kasdieniu palydovu, vargu ar žinome apie jį daugiau nei tai, kad jis leidžia naršyti internete. Kas iš tiesų yra „Wi-Fi“ ir kaip jis veikia? Paskaitos lektorius – UAB „Balticum TV” Marketingo tarnybos direktorius Sergej Alfimov atskleis dar daug įdomių dalykų, kurių greičiausiai dar negirdėjai.
REGISTRUOKISir mes atsiųsime Tau spalio 24 d. rytą priminimą! Kada? 2024 m. spalio 24 d., ketvirtadienį, 16:00 – 17:30 val. Trukmė – 1,5 val. Į paskaitą gali jungtis nuo 15.45 val.
Tradiciškai paskaitos pradžioje projekto „Nė vienas nėra pamirštas“ vadovė Rita Karpuvienė pristatys artimiausių skaitmeninių įgūdžių lavinimo mokymų datas ir vietas.
Iki pasimatymo paskaitoje ir įdomaus Jums klausymo! Paskaitos metu turėsite galimybę užduoti klausimus lektoriams. Aktyviausiam klausytojui padovanosime projekto marškinėlius.
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.
Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.
Reklaminiai slapukai
Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.