Tekstilės atliekos

Į Ukmergėje pastatytus tekstilės atliekoms skirtus konteinerius reikėtų dėti tik dėvėjimui ir naudojimui tinkamus bei švarius, nesuplyšusius drabužius (suaugusiųjų ir vaikiškus), avalynę (porose), patalynės užvalkalų komplektus, užuolaidas, rankine, diržus.

Tekstilės gaminiai turėtų būti sudėti į sandariai užrištus maišelius, o konteinerio dangtis uždarytas, kitaip lyjant lietui sudrėkę, supeliję, purvini tekstilės gaminiai nebegalės būti panaudoti pakartotinai.

Į specialius konteinerius nereikėtų mesti pakuočių atliekų, sauskelnių, maisto atliekų, kilimų, antklodžių ir pagalvių, audinių atraižų, nudėvėtų, nešvarių tekstilės gaminių, žaislų su elektroninėmis detalėmis.

Netinkamos antriniams panaudojimui tekstilės atliekos kaip ir iki šiol turėtų būti pristatytos į didelių atliekų surinkimo aikštelę, esančią adresu Gerseniškų g. 5, Ukmergėje. Čia jos iš gyventojų priimamos nemokamai.

Tekstilės konteineriai bus ištuštinami kartą per savaitę, tačiau jeigu tekstilės konteineris prisipildytų greičiau, užuot į maišelius supakuotą tekstilę sukrovus šalia jo, būtina paskambinti ant konteinerio nurodytu telefono numeriu, ir jis bus ištuštintas anksčiau nei planuota.

Tekstilės atliekų surinkimo konteinerių pastatymo vietų sąrašas

Vieta ir adresas

Maxima

Anykščių g. 6, Ukmergė

A.Korzinos ind. Įmonė

Anykščių g. 33, Ukmergė

Šalia daugiabučio

Veterinarijos g. 2, Ukmergė

Rimi

V.Kudirkos g. 3, Ukmergė

Šalia turgaus

Klaipėdos g. 26A, Ukmergė

Šalia daugiabučio

Deltuvos g. 20, Ukmergė

Maxima

Žiedo g. 1, Ukmergė

Šalia daugiabučio

Tulpių/Rožių g. sankirta, Ukmergė

Kooperatyvo parduotuvė

Pašilės g. 10, Ukmergė

Šalia Vynoteka

Vilniaus g. 94A, Ukmergė

Norfa

Dariaus ir Girėno g. 15, Ukmergė

Ukmergės kultūros centras

Kauno g. 8, Ukmergė

Tekstilės atliekas iš konteinerių surenka UAB „Ecoservice“,  galima kreiptis  tel. 8-687 44444  arba el. p. [email protected]